Archive for the Category "fotogalerie"

Category: fotogalerie  | Leave a Comment

Category: fotogalerie  | Leave a Comment


Category: fotogalerie  | Leave a CommentCategory: fotogalerie  | Leave a Comment

Dne 3.10. jsme se vypravili do Jihlavy na okresní ringoturnaj. Bůh nám požehnal dobrým počasím a děcka si to moc užili. Zahráli si ringo a strávili příjemný čas se známými kamarády. Discovery pro Velké Meziříčí vyhráli krásné druhé místo :) .

Ve dnech 20-22.11 jsme jeli do Valašského Meziříčí na RoyalFest. Cesta byla zdlouhavá ale pohodová, dost jsme se zasmáli. Během sobotního dopoledne jsme mohli jít na semináře, workshopy. Odpoledne začal první blok chval, kde nám hrála skupina Moadias, která by nás dokázala vést do noci, ale program byl bohužel jiný. V druhém bloku nás roztancovala Sto7, mezi námi byl klid a pokoj Boží. Také se účastníci RoyalFestu mohli modlit s různými vedoucími, mnozí přijali Krista jako svého Pána, křest Duchem Svatým, nebo se jich Duch Svatý dotýkal v souvislosti s jejich problémy. Mnoho mladých lidí mohlo poznat, že Bůh je živý i v jejich životech a ne jen na akci, ale i potom až přijedou domů.
Večer byla čajovna stejně jako prvni večer. Mohli jste se sdílet s tím, co jste právě prožili, mluvit o problémech nebo jen tak pokecat :) . V neděli jsme šli do sboru ve Valašském Meziříčí, kde bylo shromáždění s nádhernou Boží atmosférou.

V pátek 27.11. jsme dělali adventní věnce, myslím, že se nám celkem povedly (poslední fotka v galerii).

Category: akce, fotogalerie  | Leave a Comment
Category: fotogalerie  | Leave a Comment