Archive for the Category "akce"

18. 3 Vyrábění z pedigu

9.4. konference velitelů Royal Rangers v Brně

15.4. Úklid města s Royalem- oblast Loupežník a za  Billou.

6.a 7.5. Ringoturnaj v Křižanově

Do konce března se scházíme v tělocvičně Hotelovky každý pátek od 16-18h.

Category: akce  | Leave a Comment

Dne 3.10. jsme se vypravili do Jihlavy na okresní ringoturnaj. Bůh nám požehnal dobrým počasím a děcka si to moc užili. Zahráli si ringo a strávili příjemný čas se známými kamarády. Discovery pro Velké Meziříčí vyhráli krásné druhé místo :) .

Ve dnech 20-22.11 jsme jeli do Valašského Meziříčí na RoyalFest. Cesta byla zdlouhavá ale pohodová, dost jsme se zasmáli. Během sobotního dopoledne jsme mohli jít na semináře, workshopy. Odpoledne začal první blok chval, kde nám hrála skupina Moadias, která by nás dokázala vést do noci, ale program byl bohužel jiný. V druhém bloku nás roztancovala Sto7, mezi námi byl klid a pokoj Boží. Také se účastníci RoyalFestu mohli modlit s různými vedoucími, mnozí přijali Krista jako svého Pána, křest Duchem Svatým, nebo se jich Duch Svatý dotýkal v souvislosti s jejich problémy. Mnoho mladých lidí mohlo poznat, že Bůh je živý i v jejich životech a ne jen na akci, ale i potom až přijedou domů.
Večer byla čajovna stejně jako prvni večer. Mohli jste se sdílet s tím, co jste právě prožili, mluvit o problémech nebo jen tak pokecat :) . V neděli jsme šli do sboru ve Valašském Meziříčí, kde bylo shromáždění s nádhernou Boží atmosférou.

V pátek 27.11. jsme dělali adventní věnce, myslím, že se nám celkem povedly (poslední fotka v galerii).

Category: akce, fotogalerie  | Leave a Comment
Category: akce, fotogalerie  | Leave a Comment

V prosinci jsme pekli cukroví

Category: akce  | Leave a Comment

Srdečně tě zveme na další víkendovku Royal Rangers    

Kdy: 11. – 12.2.2011

Kde: u Pokorných ve Velké Bíteši

Sraz: v 15.30 v modlitebně AC, ul. Moráňská (v bývalých lisovnách plastů).

Návrat: cca v 18.40 v sobotu na autobusové nádraží (u Penny)

Kontakt: Věra Pokorná, tel.: 739 600 034

Program: oslava narozenin, „odborka“ ekologie, hry, povídání, film, zamyšlení nad biblickým tématem a spousta legrace.

S sebou: spacák, pyžamo, hygienické potřeby, oblečení a obuv na delší procházku, 50 Kč na autobus + 50 Kč na jídlo, Bibli (pokud máš), sešit, psací potřeby, baterku a hlavně dobrou náladu.

Těšíme se na tebe!

Category: akce  | Leave a Comment

Byl poslední teplý den, než se zkazilo počasí. Hlásili déšť, ale pršet začalo až večer. Pán Ježíš nám tak velmi požehnal. Vycházkou jsme šli až ke studánce. Po cestě jsme se zastavovali u naučných tabulí a zábavnou formou se učili poznávat různé druhy stromů, rostlin, ryb, dravých ptáků a  jiných živočichů, kteří se v této oblasti vyskytují. Přitom nebyla nouze o hry či překvapení. I když jsme byli už ušlí, zahrát si fotbal, byla prostě  radost. A s jakým zápalem se hrálo! Dobrý počet 5 na 5 a louka byla naše.

Category: akce  | Leave a Comment