Archive for the Category "Křesťanská populární hudba"

Jsem opravdu velmi rád, že jsem mohl na tomto místě zveřejnit dvanáct úplně nových chval, které dostala naše milá sestra Věrka Pokorná od našeho Pána převážně v průběhu loňského roku. Svědectví o tom jak k tomu došlo si můžete přečíst na konci tohoto článku.

Mějte prosím na paměti, že se jedná o amatérské nahrávky. Co jim však možná chybí na zvukové kvalitě, tak bohatě vynahradí jejich opravdovost a hluboký obsah. Věřím proto, že vás jejich poslech obohatí a potěší stejně jako mě a pomohou vám ještě více milovat našeho drahého Spasitele a Pána a radovat se ze vztahu s Ním

Blahoslaveni_kteri_nevideli

Buh_spojil_dva_v_jedno

Co_zadne_oko_nevidelo

Davam_sam_sebe_na_oltar

Hospodine_postav_straz_k_mym_ustum

Jezis_je_ten_dobry_pastyr

Jsi_nadherny_Pan

Pane_muj_Jezisi_co_delat_mam

Pocatek_moudrosti

Pukaly_skaly

Ten_kriz

Zname_sveho_Pana

 A teď už to slíbené svědectví:

Zhruba před rokem jsem řešila, jestli stát ve službě chval je pro mě Boží vůle. Baví mě to, moc ráda Pána chválím a zpívám, ale to není pro službu to hlavní. Nechtěla jsem to dělat jen pro svoje uspokojení, ale toužila jsem znát v tom Boží vůli, mít od Něj ujištění, že je to místo, kde mám stát.

Na duchovním soustředění ve Zlatých Horách se mi zdál sen, kdy jsem zpívala chválu Bohu, úplně novou, neznámou. Ráno jsem se probudila a pamatovala jsem si ten zážitek, ale nemohla jsem si na chválu vzpomenout a bylo mi to líto. Za dva dny, když jsem se probudila, mi Pán tu chválu připomenul a já si mohla hned zapsat slova i akordy, protože jsem si ji hned zahrála na kytaru. Bylo to pro mě velké povzbuzení a ujištění o tom, že Bůh chce, abych v této službě stála. Jsem Mu moc vděčná, že mi takto odpověděl a dal mi takovou novou zkušenost s Ním, že mě má rád a povede mě v mém životě, když budu hledat Jeho vůli.

Od té doby mám už dvanáct písní. Jsem zvědavá, jak si to Pán dál povede.

Věra Pokorná

Nezúčastnili jste se letošní Jesus Culture? Ani já ne. Tak se aspoň se mnou můžete podívat na následující strhující klip.

 

 

 

Dále můžete pokračovat třeba tady: Holy

 

Takhle nějak si představuju, že to bude vypadat, když budeme chválit našeho drahého Spasitele a Pána v Nebi.

Kdo by neznal košickou fenomenální chválící skupinu Tretí deň. Vybral jsem pro vás několik klipů, které jsem našel na YouTube, aby jste se také mohli potěšit.


.

.

.


.

Pro trochu dospělejší tu mám pár chval od Jiřího Zmožka.

Ještě dalších pár bezvadných klipů od australského Hillsongu.

Tady je několik mých oblíbených písniček od australského Hillsongu, podle mého názoru jedné z nejlepších současných křesťanských kapel. Více na jů-tůb.