Apoštolská církev – Velké Meziříčí » Blog Archive » Konference pro manželské páry a nejen pro ně. Kolín 12.3.2016
    Zúčastnila jsem se konference pro manželské páry v sobotu 12.3.2016. Konference se konala v Kolíně a přednášející byli manželé Kozicovi. Janka a Peter Kozicovi jsou manželi víc jak 30 roků a prožili spolu i těžké chvíle. Vychovali tři dcery  a už jsou prarodiči. Jejich zkušenosti pro nás všechny byly povzbuzující.
Oba totiž pocházeli z dysfunkčních rodin a to se promítalo i do jejich manželství. Jejich zpověď byla velmi upřimná a otevřená. Peter žil jako mazánek maminky a maminka byla velice dominantní, takže vložila klín mezi Petera a jeho sourozence. Tatínek nefungoval, takže když si Peter bral Janku, tak jim nešli ani na svatbu. Janka si zase do manželství přinesla zneužívání svým otcem. Její upřímnost mě fascinovala.
Jejich život nabral novou dimenzi, když upřímně uvěřily v Ježíše Krista. Ten jim dává sílu a oni díky jemu vše zvládli. Jejich harmonické manželství nám může být příkladem. Je na nich vidět  pokoj, klid  a to, že se krásně doplňují.
Pokud budete mít možnost, celá konference je nahraná, doporučuji si ji poslechnout.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Marie Prudíková
Category: Stalo se, Svědectví
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.