Dnešní doba klade vysoké nároky na všechny, dětmi ve školách počínaje až po lidi v nejlepším věku, po kterých se v zaměstnání vyžadují stále vyšší výkony, mnohdy je zde také tlak na zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností. I doma má každý svoje povinnosti a tak je dnes mnoho lidí unavených. Únava je vlastně přirozenou reakcí organismu na zátěž a je to signál pro tělo, aby si odpočinulo. Pokud ale únava přetrvává dlouhodobě a člověku nepomáhá se pořádně vyspat, může se rozvinout do chronického stavu, případně se mohou přidat další fyzické i psychické potíže. Chtěla bych vás pozvat na besedu o únavě, jejích příčinách a také o zdravém životním stylu, kde nebudeme mluvit pouze o obecných zásadách, ale představím vám svoje praktické typy a rady ověřené vlastní zkušeností. Ráda bych se s vámi také podělila o svoje vlastní zkušenosti z období, kdy jsem onemocněla chronickým únavovým syndromem, o tom, co nastartovalo moje uzdravování a co jsem se v tomto nelehkém období naučila.

Těšit se můžete i na drobné občerstvení – bezlepkové moučníky, kávu a čaj a možná i nějaké další zdravé a chutné překvapení.

Nepůjde o odbornou přednášku, spíše o přátelské posezení se sdílením zkušeností.

Beseda se bude konat ve čtvrtek 12. 10. 2017 v 17. hodin v prostorách na Masarykově náměstí č. 5 v 1. patře (na pavlači).

Bible, Matouš 11:28 Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout.

Na setkání s vámi se těší Věra Pokorná (AC Velká Bíteš)

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.