Apoštolská církev – Velké Meziříčí » Blog Archive » 12. dubna: Zdravý životní styl z pohledu křesťanství – detox těla i duše

 Srdečně vás zveme na besedu o tématu, které je v jarních měsících poměrně populární, a sice o detoxikaci, čili zbavení se toxinů, a to jak v tělesné, tak i v duševní rovině. Ve čtvrtek 12. dubna od 17 hodin, v prostorách Městské knihovny Velká Bíteš. Hostem této přednášky bude paní Věra Pokorná.

Nebudeme mluvit pouze o obecných zásadách, ale i o praktických tipech ověřených vlastní zkušeností. Nepůjde o odbornou přednášku, spíše o přátelské posezení se sdílením zkušeností z oblasti zdravého životního stylu. Paní Pokorná by se ráda jakožto věřící člověk na danou problematiku podívala i z pohledu křesťanství.
Těšit se můžete i na drobné občerstvení – bezlepkové moučníky, kávu a čaj a možná i nějaké další zdravé a chutné překvapení.

Hana Vokřínková, Věra Pokorná

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.